Aktualności

Loteria "Zostań VIPem na UEFA EURO 2016TM"

29.03.2016 roku, dla marek: Coca-Cola, Powerade, Sprite, rozpoczęliśmy loterię w sieci sklepów Biedronka. Loteria realizowana jest pod nazwą (...)

Nagrody co godzinę w loterii Lotos i Lotos Optima!

07.11.2016 wystartowała loteria „Wygrywanie przez tankowanie” dla stacji paliw LOTOS oraz LOTOS Optima! Uczestnik w celu wzięcia udziału w (...)

Loteria "Nagrody za Paragony IV"

Ruszyła kolejna loteria "Nagrody za Paragony IV". Należy w dniach 6.11-6.12.2015 roku zrobić zakupy za dowolną kwotę brutto (...)

Loteria "Super Loteria IV"

Ruszyła kolejna loteria "Super Loteria IV". Uczestnikiem Loterii, staje się osoba uprawiona do wzięcia udziału, która w (...)

Loteria Wakacyjna w sklepach VIANDO

Należy w okresie Sprzedaży Promocyjnej tj. w dniach od 01.06.2015 roku do 31.10.2015 roku dokonać jednorazowego zakupu produktów Viando (...)

Loteria "Lato z Nagrodami"

26.05.2015 r ruszyła loteria promocyjna "Lato z Nagrodami". Należy dokonać jednorazowego zakupu Produktów na kwotę minimum 69,00 zł, (...)

Loteria "Greckie wakacje z SGB"

Ruszyła kolejna loteria "Greckie wakacje z SGB" dla kredytów gotówkowych, w ramach której przygotowano wiele atrakcyjnych nagród dla (...)

Loteria "PORTA MOCNA PREMIA"

Loteria skierowana do wszystkich uczestników programu motywacyjnego MOCNA PREMIA. Uczestnikiem staje się osoba, która w terminie od (...)

Loteria "Mamo to Ja"

05.03.2015 r wystartowała "Loteria Mamo to Ja"! Kup przynajmniej jedno opakowanie pieluszek Dada w sklepach Biedronka i zgłoś (...)

Loteria "TARGOWA"

Loteria "TARGOWA" rozpoczęła się w dniu 10.02.2015 roku. Urządzana jest na terenie miasta Kielce i Poznań podczas targów. (...)

Loteria "Pożyczka na spełnienie marzeń"

Rozpoczyna się loteria promocyjna "Pożyczka na spełnienie marzeń". Pożyczki udzielane przez Vivus Finance Sp. z o.o.. W okresie (...)