Aktualności

Loteria „PODZIEL SIĘ KAWAŁKIEM SZCZĘŚCIA”

02.11.2018 r. rozpoczęła się loteria pn. "PODZIEL SIĘ KAWAŁKIEM SZCZĘŚCIA" Uczestnik w celu wzięcia udziału w loterii powinien spełnić (...)

Loteria „VI Gala Farmaceuty NEUCA”

Następna loteria pn. „VI Gala Farmaceuty NEUCA”. Uczestnik w celu wzięcia udziału w loterii: - powinien w terminie od dnia (...)

Loteria promocyjna „Heliozdrapka”

Loteria prowadzona jest na obszarze miasta Gdańsk w Kinach Helios: - Helios Gdańsk, ul. Kołobrzeska 41C - Helios Gdańsk (...)

Słodka loteria Cukru Królewskiego

Zapraszamy na loterię pn. Słodka loteria Cukru Królewskiego. Aby zostać Uczestnikiem Loterii należy: 1. W terminie: 01.10.2018 do dnia 31.12.2018 (...)

Jesienna Loteria Samochodowa

„JESIENNA LOTERIA SAMOCHODOWA” urządzana jest na ternie 3 miast: - Wrocław, w centrum Handlowym „Korona” - Bydgoszcz, w centrum Handlowym (...)

„Loteria Urodzinowa”

„LOTERIA URODZINOWA” urządzana na terenie Parku Handlowego „Zakopianka” w Krakowie, ul. Zakopiańska 62, 30-418 Kraków. Aby wziąć (...)

„Urodzinowa Loteria”

„URODZINOWA LOTERIA” urządzana na terenie 3 miast: - Kędzierzyn-Koźle w centrum handlowym Galeria Odrzańskie Ogrody - Przemyśl w centrum handlowym (...)

Loteria „URODZINOWA LOTERIA 25 LAT CAREX”

Od września 2018r rozpoczyna się loteria „URODZINOWA LOTERIA 25 LAT CAREX” dla marki Carex. Aby zostać Uczestnikiem Loterii należy (...)

Loteria „WIELKA LOTERIA MOKATE”

Zapraszamy na loterię pn „WIELKA LOTERIA MOKATE”. Aby zostać Uczestnikiem Loterii należy w terminie od 01.09.2018r do 30.11.2018r spełnić (...)

Loteria „TOP FORTUNA”

Kolejna loteria pn. „TOP FORTUNA” dla sklepów sieci handlowej Topaz oraz Topaz Express-sklepy franczyzowe. Aby zostać Uczestnikiem (...)

„LOTERIA OTWARCIOWA MEDIA EXPERT”

Rozpoczęła się „LOTERIA OTWARCIOWA MEDIA EXPERT” dla sklepów marki Media Expert. Aby zostać Uczestnikiem Loterii należy spełnić następujące (...)

Loteria „WAKACJE Z NAGRODAMI”

Wystartowała loteria pn. „Wakacje z nagrodami”. Uczestnik w celu wzięcia udziału w loterii: - powinien w terminie od dnia 01.06.2018 (...)