Aktualności

Jesienna Loteria Samochodowa

„JESIENNA LOTERIA SAMOCHODOWA” urządzana jest na ternie 3 miast: - Wrocław, w centrum Handlowym „Korona” - Bydgoszcz, w centrum Handlowym (...)

„Loteria Urodzinowa”

„LOTERIA URODZINOWA” urządzana na terenie Parku Handlowego „Zakopianka” w Krakowie, ul. Zakopiańska 62, 30-418 Kraków. Aby wziąć (...)

„Urodzinowa Loteria”

„URODZINOWA LOTERIA” urządzana na terenie 3 miast: - Kędzierzyn-Koźle w centrum handlowym Galeria Odrzańskie Ogrody - Przemyśl w centrum handlowym (...)

Loteria „URODZINOWA LOTERIA 25 LAT CAREX”

Od września 2018r rozpoczyna się loteria „URODZINOWA LOTERIA 25 LAT CAREX” dla marki Carex. Aby zostać Uczestnikiem Loterii należy (...)

Loteria „WIELKA LOTERIA MOKATE”

Zapraszamy na loterię pn „WIELKA LOTERIA MOKATE”. Aby zostać Uczestnikiem Loterii należy w terminie od 01.09.2018r do 30.11.2018r spełnić (...)

Loteria „TOP FORTUNA”

Kolejna loteria pn. „TOP FORTUNA” dla sklepów sieci handlowej Topaz oraz Topaz Express-sklepy franczyzowe. Aby zostać Uczestnikiem (...)

„LOTERIA OTWARCIOWA MEDIA EXPERT” zakończona

Rozpoczęła się „LOTERIA OTWARCIOWA MEDIA EXPERT” dla sklepów marki Media Expert. Aby zostać Uczestnikiem Loterii należy spełnić następujące (...)

Loteria „WAKACJE Z NAGRODAMI”

Wystartowała loteria pn. „Wakacje z nagrodami”. Uczestnik w celu wzięcia udziału w loterii: - powinien w terminie od dnia 01.06.2018 (...)

Loteria „WIELKA LOTERIA PROVIDENTA”

23.05.2018 roku rozpoczęła się loteria pn. „WIELKA LOTERIA PROVIDENTA”. Loteria podzielona jest na dwie części: a. (...)

Loteria „BĄDŹ PIĘKNA TAK JAK CHCESZ!”

Loteria pn.: „BĄDŹ PIĘKNA TAK JAK CHCESZ” dla produktów marki Oriflame rozpoczęła się 01.05.2018 r. Aby wziąć udział w (...)

Loteria „TYSIAKI ZA PATYKI”

27.04.2018 roku rozpoczęła się loteria pn. „TYSIAKI ZA PATYKI”. W celu przystąpienia do Loterii, Sprzedawca (osoba fizyczna, która ukończyła (...)

Loteria „WIELKA LOTERIA URODZINOWA TOPAZ”

23.04.2018 roku rozpoczęła się loteria pn. „WIELKA LOTERIA URODZINOWA TOPAZ” dla sklepów sieci handlowej Topaz oraz Topaz Express-sklepy (...)