loteria z ezdrapka.com

Loteria „O! CHOINKA. ALE LOTERIA”

Wystartowała loteria pn. „0! CHOINKA. ALE LOTERIA” dla sieci sklepów Komputronik.
Uczestnik w celu wzięcia udziału w loterii powinien spełnić w terminie 15.11.2018r-15.12.2018r poniższe warunki:
a. dokonać jednorazowego zakupu (na jednym dowodzie zakupu) w dowolnym salonie stacjonarnym Komputronik lub sklepie internetowym www.komputronik.pl za kwotę nie mniejszą niż 800 zł brutto,
b. dokonać prawidłowego zgłoszenia w Loterii.

Ponadto, każdy Uczestnik, który w ramach zakupu promocyjnego dokona zakupu jednego z produktów promowanych, których lista znajduje się na stronie loterii (www.loteriakomputronik.pl), logując się na stronie kody.komputronik.pl, może otrzymać, podając numer dowody zakupu promocyjnego oraz numer seryjny produktu premiowanego znajdującego się na dowodzie zakupu promocyjnego, niepowtarzalny kod promocyjny, pozwalający na dokonanie dodatkowego Zgłoszenia w Loterii.


Uczestnik jest zobowiązany zachować w Loterii dowód Zakupu promocyjnego (paragon fiskalny, faktura wystawiona na osobę fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej, faktura wystawiona na osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą lub faktura zaliczkowa).

Do wygrania: karta przedpłacona o wartości 20.000 zł do wykorzystania w sklepie Komputronik, komputery stacjonarne, laptopy, smartfony, ekspresy oraz wiele innych nagród.


Loteria jest dla osób, które ukończyły 18 lat, zamieszkałe na terenie Polski.


Zapraszamy!Loteria w internecie została stworzona w wykorzystaniem aplikacji eZdrapka.com

Więcej o loteriach dowiesz się na Loteria.org.pl

Loteria „O! CHOINKA. ALE LOTERIA”